Firmanın Farmasi Danışmanlarından Beklentileri

  1. Anasayfa
  2. Farmasi Blog
  3. Firmanın Farmasi Danışmanlarından Beklentileri

Firmanın Farmasi Danışmanlarından Beklentileri

Farmasi Kozmetik Firmasının Danışmanlarından Beklentileri Nelerdir ?

Farmasi firması ay içerisinde yapılan satış rakamlarına ( kişisel satış ve grup satışı ) göre farklı unvanlar alıyor olsa da firma yönetmeliğine göre direkt olarak girişimci olarak tanımlanmaktadır. Satış piramidi içerisindeki ilk aşamada yer alan danışman da bir girişimcidir, üst seviyelerde yer alan lider de. Bizler bu noktada Farmasi Kayıt Ol işlemini henüz yeni gerçekleştiren kullanıcılardan yani danışman unvanındaki kişilerden firmanın beklentisini ele alacağız. Öncelikle firma kurumsal bir anlayışla yönetiliyor olsa da aile şirketi olmanın sıcak ilişkilerini günümüzde de koruduğundan bahsedebiliriz. Bu nedenle tek amaç kar elde etmek değil, firmanın prestijinin sürdürülebilirliğinin de sağlanmasıdır. Bu ise ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünler sağlanması ile mümkün kılınabilmektedir.

Farmasi Kayıt Ol hakkında insanların araştırma yapmaya başladıkları andan itibaren firmanın yıllardır hem maddi anlamda kazandıklarını hem de manevi birikimlerini, tecrübelerini yine kendi işlerine aktarıyor olduklarını görecektir. Bu da adeta ilaç kalitesinde, ilaç üretiyor gibi hassasiyetle ürün geliştirme ve üretim aşamalarının tercih edilmesine olanak sağlamaktadır. Fiyat / performans anlamında kıyaslamalar yapılan ürünlerin gerekli şartların yerine getirilmesi durumunda hep tatmin edici sonuçlar ortaya koyduğu görülmektedir. Gerekli şartlar ise elbette müşterilerin beklentilerine uygun olan ürünün satışının gerçekleştirilmesi ile sağlanmaktadır. Yani cildi yağlı olan bir bireyin cildindeki herhangi bir sorunun giderilmesi amacıyla kuru ciltler için geliştirilen bir ürünün tavsiye edilerek satışının gerçekleştirilmesi düzenli kullanım sonrasında dahi hayal kırıklığına neden olabilir. Bu gibi hatalara düşmemek ise şüphesiz firmanın Farmasi danışmanlarından beklentileri arasında yer almaktadır. Farmasi danışman girişi yapmak için detayları incelemenizde fayda var.

Farmasi Danışmanı Görevleri

Kişilerin sadece ürün satarak belirli limitler dahilinde gelir elde edebilecekleri herkesin malumudur. Fakat tabir-i caizse Farmasi Kayıt Ol sonrasında ucu açık gelir hedeflerinin peşinden koşabilmekte mümkündür. Bunun sağlanabilmesi için kişinin kendi ekibini oluşturması gerekmektedir. Ekip ne kadar büyük ve aktif olursa ay içerisinde satış rakamları o kadar yüksek olacaktır. Yüksek satış rakamları ise haliyle ay sonu kazanç hesabı yapılırken yüksek oranlarda primlerin hak edilmesini sağlayacaktır. Kişinin ekibini yönetiyor olması direkt olarak firmanın ürünlerinin satışının sağlanmasından çok daha farklı bir süreç gerektirmektedir. Alt ekinizin doğru yönlendirilmesi kazancınızın artmasında etkili olacaktır.

Danışman olmak adına Farmasi Kayıt Ol aşamalarını halledecek olan kişilerin bilmesi gereken bazı firma kuralları bulunmaktadır. Bu kurallara göre ekibinizdeki bir girişimci dilediği zaman firmaya yazılı bildirim yaparak istifa yani üyelik sonlandırma işlemi gerçekleştirebilir. Bu kişinin firma kurallarına göre üyelik sonlandırma işleminin ardından 6 ay süre geçmeden tekrar üyelik başvurusu yapması mümkün değildir. Kişinin varsa alt üyeleri istifasının üzerinden 6 ay geçmesinin ardından bir üst danışmana eklenecektir. Alt ekip oluşturma noktasında da dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Örneğin; kişinin eşi, 1. Ve 2. Dereceden akrabaları ancak birbirlerinin altından Farmasi Kayıt Ol başvurusu yapabilirler.


Bu İçeriği Paylaş