Neden Biz?

  1. Anasayfa
  2. Farmasi
  3. Neden Biz?

Neden Biz?

Farmasi ile 126 ülkeye ihracaat yaparak, alanında ihracaat şampiyonu olmanın gururunu yaşıyoruz!
1950 yılı içerisinde rahmetli Dr Cevdet Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri olarak sağlık alanına ilaç, ham madde, üretim ve ihracaat amacı ile kurulan firmamız, 1985 yılı başlarında Kozmetik alanın da artan ihtiyaç ve talepler doğrultusunda, Alize Kozmetik olarak 2. şirketini kurdu. Sağlık sektöründeki biriken bilgi ve tecrübemiz ile Kişisel Bakım Ürünleri ve Parfüm alanında kısa sürede içerisinde çığır açmayı başardık. Bebek bakım ürünleri 1995 yılı itibari ile üretilmeye başlandı. Hedeflerimizi daha bir üst düzeye taşımak amacı ile 2003 yılında Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik birleşerek,bugünkü adı olan Tanalize Kozmetik A.Ş adını aldı.

Dünya genelinde 25 kişiden  her biri Farmasi ürünlerini kullanıyor…
126 ülkeye ihracat yaparak kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik, ürünlerini “FARMASİ” markası adı altında Dünyada 370 milyon kişiye ulaştırıyor.

Farmasi 5 ayrı entegre fabrikası ile kendi kendine yetebilen entegre üretim fabrikasıdır….
Farmasi Kozmetik İstanbul Ömerli Çekmeköy de 56.000 m2 lik kendi tesislerinde günlük iki bin ton üretim kapasite ile Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünleri üretmektedir. Farmasi Kozmetiği rakiplerinden önde tutan en büyük özelliği kendi kendine yetebilen bir entegre tesise sahip olmasıdır.

2200 çeşit Kozmetik ürünü…
Farmasi Kozmetik ürünleri Dünya genelinde 126 ülkede kullanıldığı ve kalite politikası gereği ürün yelpazesini oluştururken Dünya trendlerini takip ederek ihtiyaç ve talepler doğrultusunda kaliteli ve bitkisel içerikli ürünler geliştirir. Farmasi Kozmetik Makyaj ürünlerine, El ayak bakımından, Cilt bakımından, Islak mendile, Temizlik ürünlerinden tutun Diş Macununa kadar 2200 den fazla ürün yelpazesi ile Dünya genelinde bir çığır açarak 370 milyon insana ulaşmaktadır.


Bu İçeriği Paylaş